O IB

Dane kontaktowe naszej firmy znajdują się na stronie Kontakt.

Przedmiot działalności

Spółka Informatyka Bogusławski sp. z o.o. sp.k. prowadzi działalność gospodarczą na rynku IT. Oferta spółki adresowana jest do klientów biznesowych, w tym firm z segmentu MSP, korporacji oraz instytucji sektora publicznego. Przedmiotem działalności firmy jest przede wszystkim świadczenie wysokiej jakości usług IT, w szczególności obejmujących:

  • usługi w chmurze,
  • konsultacje, wdrożenia, serwis i rozwój otwartego oprogramowania.

Misja

Dostarczanie profesjonalnych usług IT w oparciu o sprawdzone, otwarte standardy i wysokiej jakości otwarte oprogramowanie.

Dlaczego wybraliśmy tę drogę?

Wierzymy w to, że budowanie na solidnym i przemyślanym fundamencie, w sposób otwarty na pomysły, potrzeby i współpracę innych ludzi pozwala na tworzenie najtrwalszych i najbardziej pożytecznych rozwiązań.

Jak realizujemy misję?

Poprzez dostarczanie klientom profesjonalnych rozwiązań opartych na otwartych standardach i otwartym oprogramowaniu, promowanie takich rozwiązań w zastosowaniach biznesowych oraz współpracę przy rozwijaniu otwartego oprogramowania.

Co oferujemy naszym klientom?

Wieloletnie doświadczenie naszych specjalistów, innowacyjność i solidność przy rozwiązywaniu indywidualnych problemów biznesowych oraz gotowe, profesjonalne rozwiązania IT.

Historia

Jesteśmy obecni na rynku od 2000 roku, kiedy to w Olsztynie powstała firma usługowa o nazwie Informatyka Bogusławski. Kolejne lata istnienia, systematyczny rozwój i pozyskanie wielu zadowolonych klientów zaowocowały w 2010 roku przeniesieniem siedziby do Poznania i kontynuowaniem działania w formie spółki komandytowej.

Klienci

Z naszego wsparcia skorzystali między innymi: