Offer Open Source

Open Source Support

Open Source support

We have been successfully implementing professional Open Source software for many years. High quality of our projects based on Open Source software is confirmed by numerous testimonials from our satisfied customers. We actively support development of many Open Source projects and we also provide access to source code of our programs in the IB Developer Portal.Open Source

There are no translations available.

Wsparcie Open Source

Większość projektów realizowanych przez naszą spółkę opiera się na starannie wyselekcjonowanym i przetestowanym oprogramowaniu klasy Open Source. Produktem naszych wdrożeń są zoptymalizowane do potrzeb klientów wersje aplikacji i systemów, nierzadko rozbudowane o zaawansowane dodatki IB, które - zgodnie z duchem Open Source - przekazujemy klientom również jako Open Source.

Read more...
 

Wsparcie Joomla!

There are no translations available.

Wsparcie Joomla!

Joomla! to popularny, zaawansowany system zarządzania treścią (ang. Content Management System, CMS). Jest to program klasy Open Source, służący do tworzenia i efektywnego zarządzania treścią stron WWW, bez konieczności każdorazowego angażowania programistów i specjalistów znających język HTML. Program ten pozwala tworzyć estetyczne, funkcjonalne i względnie łatwe w utrzymaniu strony WWW.

Read more...
 

Wsparcie systemu Debian

There are no translations available.

Wsparcie Debian GNU/Linux

Debian to profesjonalny system operacyjny, oparty na jądrze systemu Linux oraz wolnym od opłat licencyjnych oprogramowaniu klasy Open Source. System ten wyróżnia się dużą stabilnością i dbałością o bezpieczeństwo. Naszym klientom oferujemy kompleksowe wsparcie oprogramowania Debian.

Read more...
 

Open Source dla firm

There are no translations available.

Open Source dla firm

Dobrym sposobem na obniżenie kosztów wdrożenia i utrzymywania systemów jest korzystanie z profesjonalnego oprogramowania klasy Open Source. Wiedzą to już duże, międzynarodowe korporacje, liczne organizacje, urzędy i państwa; wiedzą to również przywódcy UE, aktywnie promujący projekty wdrożeń Open Source.

Read more...
 

Wsparcie OTRS

There are no translations available.

Wsparcie OTRS

OTRS (od ang. Open Ticket Request System) jest wiodącym systemem klasy Open Source, służącym do obsługi zgłoszeń. System został zaprojektowany z myślą o wsparciu procesów wymagających szybkiej i sprawnej obsługi zgłoszeń kierowanych do działów wsparcia, sprzedaży, IT, helpdesk, itp. Liczba instalacji systemu na świecie osiągnęła 130 tysięcy; z rozwiązania tego korzystają także liderzy biznesu.

Read more...